Masz pytanie?

Umywalki z kamienia

Umywalki z kamienia

naturlanego to bogata kolekcja, dostępna w Kameno. To nie tylko luksus i prestiż w każdej łazience, aczkolwiek ponadczasowy wygląd, niepowtarzalność wzoru oraz trwałość na długie lata. Umywalki produkowane są z różnych rodzajów kamienia naturalnego takiego jak np. marmur, andezyt, onyks, piaskowiec czy choćby nawet kamień rzeczny lub otoczak - zatopiony w żywicy. Wszystkie kamienne umywalki, niezależnie od złożoności kształtu i formy produkowane są z jednego kawałka kamienia. Grubość ścianek jest odpowiednio dobrana i kalibrowana, aby produkty mogły służyć długie lata. Oferujemy różnorodność kształtów, wzorów jak również typów umywalek z kamienia. Zaczynając od standardowych prostokątnych, okrągłych, asymetrycznych, a kończąc na umywalkach nablatowych lub wolnostojących.

 

Gdzie i jak zamontować

Umywalki kamienne niezależnie od użytego do jej wykonania kamienia, czy to będzie: marmur, onyks, piaskowiec czy andezyt, po odpowiednio wykonanej impregnacji mogą zostać wykorzystane do dekoracji każdej łazienki. Nie ma znaczenia, czy jest to łazienka domowa, hotelowa czy resortu spa, prawidłowo zabezpieczona i konserwowana umywalka będzie służyć długie lata. Montaż umywalek z kamienia polecamy zlecić profesjonalistom.

 

Impregnacja umywalek z kamienia

Umywali z kamienia należy bezwzględnie impregnować! Jest to związane nie tylko z wilgocią, na działanie której produkt jest permanentnie narażony, ale z różnego rodzaju środkami chemicznymi wykorzystywanymi w gospodarstwach domowych, hotelach i resortach spa. Środki chemiczne, oleje, barwniki powszechnie występujące w produktach codziennego użytku, są niebezpieczne dla umywalek wykonanych z naturalnego kamienia, gdyż w skrajnych przypadkach mogą doprowadzić do przebarwień, czy zacieków. Z uwagi na fakt, że każdą impregnację trzeba co określony w instrukcji czas odświeżyć, ponieważ z biegiem czasu traci swoje ochronne właściwości, nie zalecamy wlewania do umywalek środków chemicznych silnie barwiących. W przypadku wystąpienia zabarwienia, przebarwienia bądź zacieku istnieje możliwość „uratowania” takiej umywalki stosując odpowiednie preparaty czyszczące dostępne w sklepie Kameno, lub prosimy o kontakt z w celu doboru odpowiednich środków.

 

WOOD_STONE_umywalka_z_kamienia.jpg

Umywalki nablatowe

NATURAL_STONE-UMYWALKA_STOJACA_umywalka_kamienna_wolnostojaca.jpg

Umywalki wolnostojące

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Dane kontaktowe

telefon:+48 604 594 379

telefon:+48 518 437 737

 

mail: biuro@kameno.pl