Masz pytanie?

Umywalki kamienne

Umywalki kamienne

to niebanalna i ekskluzywna propozycja. Są to produkty wykonane z najlepszych gatunkowo kamieni, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. W ofercie większość umywalek jest wykonanych z marmuru, ale występują również umywalki z onyksu, andezytu czy kamienia rzecznego. Wszystkie produkowane są ręcznie, przez mistrzów kamieniarstwa, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i dbałość o detale.

Umywalki kamienne dostępne w sklepie Kameno podzielone są na dwie grupy: nablatowe i wolnostojące. Wolnostojące umywalki są dość duże gabarytowo i mają sporą wagę, sięgającą nawet 100 kg. 

Montaż

Montaż produktów takich jak umywalki kamienne czy mozaiki, zalecamy zlecić profesjonalistom.

 

Impregnacja a umywalki kamienne

Umywalki kamienne należą do grupy produktów które trzeba bezwzględnie impregnować! Z uwagi na niemal ciągłe oddziaływanie wilgoci oraz innych detergentów, ochrona powierzchni kamienia jest niezmiernie ważna. Impregnacja pozwala zachować pierwotny wygląd kamienia i cieszyć jego naturalnym pięknem. Zabieg ten tworzy niewidoczną warstwę hydrofobową, która zapobiega wnikaniu wilgoci w strukturę kamienia. Dzięki temu, możemy uniknąć niechcianych zacieków czy przebarwień powodowanych przez środki chemiczne silnie żrące lub barwiące, jak np. farby do włosów. Generalnie zalecamy unikać wylewania tego typu środków do umywalek z kamienia.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Dane kontaktowe

telefon:+48 604 594 379

telefon:+48 791 221 535

mail: biuro@kameno.pl