Masz pytanie?

Kamień elewacyjny

Kamień elewacyjny

To łupek, który występuje w formie nieregularnych płyt o chropowatej powierzchni. Jest to produkt najszerzej znany na rynku i najbardziej rozpoznawalny, nawet przez ludzi nie mających bliższego kontaktu z budownictwem. Kamień elewacyjny to materiał w minimalnym stopniu poddany obróbce, przez co najokazalej oddaje charakter tego naturalnie pięknego produktu. Zasadniczą cechą, która odróżnia ten produkt dekoracyjny od powszechnie dostępnych produkcji przemysłowych jest ich niepowtarzalność. Różnice w kolorystyce, niejednolita faktura, nieregularne przerosty i wzory dla niektórych są wadą, ale dla ludzi zafascynowanych urokiem kamienia, jest największą zaletą.

Kamień elewacyjny dostępnych jest w różnych grubościach oraz kilku rodzajach kamienia. W naszej ofercie posiadamy kamienie z granitu, marmuru, piaskowca i wielu innych interesujących propozycji. Także z pewnością każdy znajdzie coś na elewacje, ścianę, podłogę, podjazd czy posadzkę.

WAŻNE: Z uwagi na nieregularny kształt, obróbkę czy technikę ułożenia produktu, jakim jest kamień elewacyjny, należy założyć min. 20% nadmiar w stosunku do planowanego metrażu. Kolor i ubarwienie kamieni dostarczonych, może się w niewielkim stopniu różnić od zdjęć, z uwagi na naturalne pochodzenie.
Dowiedz się więcej - Poradnik

Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Dane kontaktowe

telefon:+48 604 594 379

telefon:+48 791 221 535

mail: biuro@kameno.pl