Masz pytanie?

Firma

Kamień inspirował nas od dawna. Mnogość zastosowań w architekturze niesie za sobą ogromne możliwości dekorowania ścian i tworzenia wspaniałych miejsc do wypoczynku. Kamień jest ponadczasowym materiałem, dającym poczucie wysokiej estetyki i naturalnego piękna. Dziś możecie Państwo zdecydować czy zastosowane produkty mają być trwałe i wyróżniające się z tłumu imitacji i standardowych materiałów. Możecie zainwestować w materiał, który nigdy nie traci swojego uroku i pozwala relaksować się w otoczeniu naturalnych kolorów i kształtów.

Oferujemy wiele wzorów i barw naturalnego kamienia, oraz ekskluzywnych gotowych wyrobów takich jak płytki, panele czy schody kamienne. Poza tradycyjna ofertą kamienia okładzinowego, rozbudowaliśmy nasza ofertę o wyroby bardziej luksusowe i niespotykane. Możemy naszym klientom zaproponować również kamienne umywalki, wanny z kamienia, mozaiki i parkiety kamienne jak również akcesoria łazienkowe i lampy ogrodowe. Posiadamy w magazynie towar praktycznie z całego rejonu Europy i Azji.

To co nas wyróżnia, to:

  • najniższe ceny
  • możliwość zamówienia darmowych próbek
  • szeroki asortyment kamieni naturalnych, płytek, paneli kamiennych, mozaik i umywalek z kamienia
  • profesjonalne podejście do klienta

Warto zwrócić szczególną uwagę na atrakcyjną ofertę dostawy do każdego miejsca w Polsce, w ciągu 48h od momentu otrzymania przelewu. Szczegóły realizacji dostawy proszę szukać w menu "Transport"

 

Z poważaniem

Kameno.pl

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Dane kontaktowe

telefon:+48 604 594 379

telefon:+48 791 221 535

mail: biuro@kameno.pl